Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Skrzat
Member
Od: 12.2008
Offline
#
21656
26.02.2010, 15:35
martin_6
napisał(a):
No tak, wystarczył jeden dzień, a okienko zmienia się z dramatycznego w zajebiste
. Dla mnie wcześniej było takie sobie, teraz jest dobre, a może być bardzo dobre
Co potrafi zrobić jeden transfer i wieści o Makinwie...
Skrzat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Skrzat
Znajdź inne posty napisane przez Skrzat