Skrzat napisał(a):

|
No to jestem pod wrażeniem pierwszy zawodnik Wisły kupiony bez testów.TO teraz tylko Makinwa i okno można uznać za udane.
|
Udane?Już teraz jest zajebiste.
Wrócił Cleber- jego sylwetki chyba nie trzeba nikomu przedstawiać...
Przyszedł Baa -czyli def/off pomocnik z dużym doświadczenieniem z zachodnich lig.
Przyszedł Bułgar, który również ma dosyć ciekawe Cv mimo swojego młodego wieku.
Jestem naprawdę zaskoczony obrotem spraw.