Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21652
Stary 26.02.2010, 15:25
Skrzat napisał(a):Wyświetl post
No to jestem pod wrażeniem pierwszy zawodnik Wisły kupiony bez testów.TO teraz tylko Makinwa i okno można uznać za udane.
Udane?Już teraz jest zajebiste.

Wrócił Cleber- jego sylwetki chyba nie trzeba nikomu przedstawiać...
Przyszedł Baa -czyli def/off pomocnik z dużym doświadczenieniem z zachodnich lig.
Przyszedł Bułgar, który również ma dosyć ciekawe Cv mimo swojego młodego wieku.

Jestem naprawdę zaskoczony obrotem spraw.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując