A nie mówiłem, że prędzej czy później jakiś napastnik do Wisły dołączy i należy zachować cierpliwość?

Warto tez tutaj dodać że Ci napastnicy to są opcje rezerwowe, więc skoro topowy snajper trzech ostatnich sezonów w Bułgarii (z wyjątkiem poprzedniej rundy) jest takową, czy zawodnik szerokiego składu Lazio (tam przegrał głównie z rasizmem, sportowo prezentował się lepiej, swego czasu jeden z większych talentów), to można sobie wyobrazić w jakich zawodników Wisła początkowo celowała
