Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21639
Stary 26.02.2010, 15:10
Gdyby faktycznie zakontraktowali jeszcze jednego napastnika, to może być i tak, że Paweł usiądzie na ławce Forum aż kipi. Czekam z niecierpliwością na informacje o tym czarnoskórym zawodniku, co niby gdzieś tam był z Czerwcem widziany
What's new?

Odpowiedz cytując