Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
maci0s
Banita
Od: 12.2006
Offline
#
21638
26.02.2010, 15:10
jaszczur90
napisał(a):
Matko jak się was czyta to się ma taki polew w pracy
Nie było transferów to Boguś won, Skorże wywieźć na taczkach a Brożka i Łobo do rezerw..... a teraz boski Skorża itd.. zdecydujcie się
Pokaz mi choć jeden mój post z narzekaniem na Cupiała, Skorże! Jeden...!! Albo mówisz coś do kogoś albo w ogóle!! Nie uogólniaj kolego
maci0s
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez maci0s