Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Skrzat
Member
Od: 12.2008
Offline
#
21637
26.02.2010, 15:09
No to jestem pod wrażeniem pierwszy zawodnik Wisły kupiony bez testów.TO teraz tylko Makinwa i okno można uznać za udane.
Skrzat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Skrzat
Znajdź inne posty napisane przez Skrzat