Wyświetl pojedynczy post
Skrzat
Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21637
Stary 26.02.2010, 15:09
No to jestem pod wrażeniem pierwszy zawodnik Wisły kupiony bez testów.TO teraz tylko Makinwa i okno można uznać za udane.
Odpowiedz cytując