grzesiek632 napisał(a):

Na forum była mowa ze wykupienie ma kosztowac cos w okolicach 450tys. Nie pamietam juz z jakiego to źródła wzięte.
maci0s skwituje to tylko uśmiechem
|
]
Z tym milionem oczywiście żartowałem. Tyle, że 400-500 tysięcy euro to w tej chwili i tak dla nas dużo (chyba nawet za dużo), mam jednak nadzieje (nadzieja umiera ostatnia) że sam załatwi pieniądze na wykupienie swojej karty, czyli wprowadzi nas do LM.