Wyświetl pojedynczy post
WislakP
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21634
Stary 26.02.2010, 15:03
grzesiek632 napisał(a):Wyświetl post
Na forum była mowa ze wykupienie ma kosztowac cos w okolicach 450tys. Nie pamietam juz z jakiego to źródła wzięte.


maci0s skwituje to tylko uśmiechem
]

Z tym milionem oczywiście żartowałem. Tyle, że 400-500 tysięcy euro to w tej chwili i tak dla nas dużo (chyba nawet za dużo), mam jednak nadzieje (nadzieja umiera ostatnia) że sam załatwi pieniądze na wykupienie swojej karty, czyli wprowadzi nas do LM.
Odpowiedz cytując