dj_ibutti napisał(a):

Swoja drogą to ze Steauy (o ktorej wspomina Skorża) jedynym czarnoskórym napastnikiem jest Pepe Moreno, którego dopiero co wypożyczyli. Także jeżeli maciOs widział czarnoskórego, to raczej opcja jest jedna.
|
Zbyt wiele wiarygodnych źródeł mówi o Lazio ( patrz SKWK. serwisy Lazio), żeby to mógł być ktoś inny.. No chyba ze to tak jak z Bozokiem i Kirmem... Moze jest dwóch kandydatów..? Ale na taką informacje to juz musimy poczekac trochę.
Mnie tylko śmierdzi jedno... Po co tak się mówi, żę Cuppiał sypnął kasą skoro mamy brac gościa z Lazio na wypożyczenie, któremu pensje ma płacić w części Wisła a w części Lazio...? Albo będziemy płacić całość, albo nawet ta częśc jest tak ogormna, albo.... ? ;>;>;>
moze ktoś trzeci?
ehh fantazja mnie juz ponosi
