Wyświetl pojedynczy post
maci0s
Banita
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21633
Stary 26.02.2010, 15:02
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Swoja drogą to ze Steauy (o ktorej wspomina Skorża) jedynym czarnoskórym napastnikiem jest Pepe Moreno, którego dopiero co wypożyczyli. Także jeżeli maciOs widział czarnoskórego, to raczej opcja jest jedna.
Zbyt wiele wiarygodnych źródeł mówi o Lazio ( patrz SKWK. serwisy Lazio), żeby to mógł być ktoś inny.. No chyba ze to tak jak z Bozokiem i Kirmem... Moze jest dwóch kandydatów..? Ale na taką informacje to juz musimy poczekac trochę.

Mnie tylko śmierdzi jedno... Po co tak się mówi, żę Cuppiał sypnął kasą skoro mamy brac gościa z Lazio na wypożyczenie, któremu pensje ma płacić w części Wisła a w części Lazio...? Albo będziemy płacić całość, albo nawet ta częśc jest tak ogormna, albo.... ? ;>;>;>

moze ktoś trzeci?
ehh fantazja mnie juz ponosi
Ostatnio edytowane przez maci0s : 26.02.2010 o godz. 15:08.
Odpowiedz cytując