el Nuero napisał(a):

|
Bardzo możliwe, że machnęli ręką na menago - niech sobie jedzie do Mediolanu, połazi po sklepach i nie przeszkadza w negocjacjach...
|
Dobry ten menago. Nie wie gdzie jest jego klient i czy Lazio go puści czy tez nie

brawo. Jak prezydent Lazio się już w to angażuje to musi być dobrze. Dajcie tez na luz. Skorża nie może powiedzieć,że facet będzie u nas grał,bo jak dziś przyjechał to ani badań nie przeszedł ani nic. Więc spokojnie. Na razie jest dobrze,powiedziałbym,że bardzo dobrze. Biorąc pod uwagę,że wciskali nam tu Nowaka, Costlego i innych wynalazków z naszej ligi to uważam,ze jest naprawdę ok.