Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21631
Stary 26.02.2010, 14:54
el Nuero napisał(a):Wyświetl post
Bardzo możliwe, że machnęli ręką na menago - niech sobie jedzie do Mediolanu, połazi po sklepach i nie przeszkadza w negocjacjach...
Dobry ten menago. Nie wie gdzie jest jego klient i czy Lazio go puści czy tez niebrawo. Jak prezydent Lazio się już w to angażuje to musi być dobrze. Dajcie tez na luz. Skorża nie może powiedzieć,że facet będzie u nas grał,bo jak dziś przyjechał to ani badań nie przeszedł ani nic. Więc spokojnie. Na razie jest dobrze,powiedziałbym,że bardzo dobrze. Biorąc pod uwagę,że wciskali nam tu Nowaka, Costlego i innych wynalazków z naszej ligi to uważam,ze jest naprawdę ok.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując