Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21627
Stary 26.02.2010, 14:51
WislakP napisał(a):Wyświetl post
Jeśli za milion euro to bym cię tak nie cieszył. Tak poważnie: oby ten napastnik dał nam powód to wykorzystania tej opcji.
Na forum była mowa ze wykupienie ma kosztowac cos w okolicach 450tys. Nie pamietam juz z jakiego to źródła wzięte.


maci0s skwituje to tylko uśmiechem
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 26.02.2010 o godz. 14:55.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując