WislakP napisał(a):

Jeśli za milion euro to bym cię tak nie cieszył. Tak poważnie: oby ten napastnik dał nam powód to wykorzystania tej opcji.
|
Na forum była mowa ze wykupienie ma kosztowac cos w okolicach 450tys. Nie pamietam juz z jakiego to źródła wzięte.
maci0s skwituje to tylko uśmiechem
