Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
piotrekwrd
Member
Od: 08.2006
Skąd: StR/KrK
Offline
#
21626
26.02.2010, 14:51
WislakP
napisał(a):
Tak poważnie: oby ten napastnik dał nam powód to wykorzystania tej opcji.
święte słowa
piotrekwrd
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrekwrd
Znajdź inne posty napisane przez piotrekwrd