Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
maci0s
Banita
Od: 12.2006
Offline
#
21622
26.02.2010, 14:48
"Hristov zapytany dlaczego nie przeszedł do Cracovii, która była nim zainteresowana jakiś czas temu powiedział: - Chcę grać w wielkich klubach, dlatego nie zgodziłem się na tamtą propozycję. Wisła jest wielkim klubem."
hehe, ale pojechał wazeliną...
maci0s
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez maci0s