Wyświetl pojedynczy post
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21595
Stary 26.02.2010, 14:09
maci0s napisał(a):Wyświetl post
OD roweru to Pan Tadziu... mi póki co niczego nie chciał sprzedac ale... Czyta to forum, na pewno sie ucieszy... Co do reszty tez prawda, fajne chłopaki, milo sie ich slucha, ale kłoci z nimi jeszcze fajniej

Ps. Teraz roweru nie ma bo zima jest... ale znow zacznie sie sezon ale naprawde bardzo w porządku ludzie!! Jeśli któryś z nich to przeczyta to POZDRAWIAM!!
Dzisiaj sie chcieli na konferencje wbić Ciekawe czy poszli

hehehe...no cali oni bez kitu...hehehe na konferencje chcieli wbić
Tat ,tak! Tadziu dokładnie!Tadziu jak to czytasz to pozdrawia cię ciepło biku!Nasze ostatnie spotkanie pod Tesco na Kapelance
Teraz już tam nie chodzę (niestety),po pierwsze nie mieszkam w Krakówku a po drugie ...od lipca żonaty.Żona nie puszcza...


No dawac cokolwiek z tek konferencji....bo mnie krew zaleje!
Odpowiedz cytując