Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21592
Stary 26.02.2010, 14:06
Tak przy okazji tego "czasu gry" naszego "murzyna" (nie jestem rasistą, ale nie chcę przekręcić nazwiska ) , to gdzie jak gdzie ale w Lazio to chyba wsparcia on nie miał Teraz niby zmiana władz i wielka walka z faszystami, ale "niebiescy" wydali spooooro kasy na transfery, więc odciążenie budżetu na pewno im jest potrzebne.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując