Tak przy okazji tego "czasu gry" naszego "murzyna" (nie jestem rasistą, ale nie chcę przekręcić nazwiska

) , to gdzie jak gdzie ale w Lazio to chyba wsparcia on nie miał

Teraz niby zmiana władz i wielka walka z faszystami, ale "niebiescy" wydali spooooro kasy na transfery, więc odciążenie budżetu na pewno im jest potrzebne.