Wyświetl pojedynczy post
maci0s
Banita
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21589
Stary 26.02.2010, 14:01
OD roweru to Pan Tadziu... mi póki co niczego nie chciał sprzedac ale... Czyta to forum, na pewno sie ucieszy... Co do reszty tez prawda, fajne chłopaki, milo sie ich slucha, ale kłoci z nimi jeszcze fajniej

Ps. Teraz roweru nie ma bo zima jest... ale znow zacznie sie sezon ale naprawde bardzo w porządku ludzie!! Jeśli któryś z nich to przeczyta to POZDRAWIAM!!
Dzisiaj sie chcieli na konferencje wbić Ciekawe czy poszli
Ostatnio edytowane przez maci0s : 26.02.2010 o godz. 14:03.
Odpowiedz cytując