OD roweru to Pan Tadziu...

mi póki co niczego nie chciał sprzedac ale...

Czyta to forum, na pewno sie ucieszy...

Co do reszty tez prawda, fajne chłopaki, milo sie ich slucha, ale kłoci z nimi jeszcze fajniej
Ps. Teraz roweru nie ma bo zima jest... ale znow zacznie sie sezon

ale naprawde bardzo w porządku ludzie!! Jeśli któryś z nich to przeczyta to POZDRAWIAM!!
Dzisiaj sie chcieli na konferencje wbić

Ciekawe czy poszli