Wyświetl pojedynczy post
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21588
Stary 26.02.2010, 13:58
maci0s napisał(a):Wyświetl post
Heh, nie siedze!! Ławeczki już nie ma bo Skorza zasłonił boisko... Teraz zbiórki są pod stadionem... Czasem tam jestem, ale nie jestem stałym bywalcem... Ale szacunek dla tych kibiców, oddani są bardzo, Wisła to ich życie choć czasem jak kazdy gadają takie pier..oły ze... Ale tam jest zawsze wesoło!!

...to fakt!zawsze było wesoło!...pamiętam takiego jednego kolesia co na rowerze przyjeżdżał i wszystko można było u niego kupić,a cały towar miał zawsze w bagażniku rowera!
Poza tym Robert albo Paweł nie pamiętam przedstawiciel dużej firmy budowlanej,były sędzia piłkarski.Towarzycho spoko!

No faktycznie relacja live byłaby OK!
Odpowiedz cytując