palladynTS napisał(a):

|
...jeszcze mi maci0s powiedz że siedzisz na tej osławionej ławeczce przy wjezdzie na Wisłe pod dwoma drzewkami,gdzie przychodzą i debatują kibice.Też tam kiedyś chodziłem na każdy trenning,jak mieszkałem w Kraku.
|
Heh, nie siedze!! Ławeczki już nie ma bo Skorza zasłonił boisko... Teraz zbiórki są pod stadionem...

Czasem tam jestem, ale nie jestem stałym bywalcem... Ale szacunek dla tych kibiców, oddani są bardzo, Wisła to ich życie choć czasem jak kazdy gadają takie pier..oły ze... Ale tam jest zawsze wesoło!!
