Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Kubi
Senior Member
Od: 04.2005
Skąd: Wiślacki Kraków - NH
Offline
#
21582
26.02.2010, 13:48
powinna już trwać
Wiem, że sie nie zmienie - sumienie mam czyste
Nowa Huta - w tej dzielnicy zawsze wierzyć bedę w Wisłe!
Kubi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kubi
Znajdź inne posty napisane przez Kubi