Wyświetl pojedynczy post
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21579
Stary 26.02.2010, 13:42
...jeszcze mi maci0s powiedz że siedzisz na tej osławionej ławeczce przy wjezdzie na Wisłe pod dwoma drzewkami,gdzie przychodzą i debatują kibice.Też tam kiedyś chodziłem na każdy trenning,jak mieszkałem w Kraku.
Odpowiedz cytując