maci0s napisał(a):

|
Mankinwa jest juz w klubie, został rano przywieziony przez R. Czerwca... ale nie wiem czy dzis podpisze, chyba badan mu nie zdązyli jeszcze w tf w myślenicach zrobic
|
Poważnie maci0s?jest w klubie?...a tak z drugiej strony...to co ty tam chłopie nocujesz

?
pozdro
