Ale co, chłopak nie ma racji?
Jesteśmy 43 liga, i jesli sugerujesz ze nasza liga dla kogos jest ciekawa, to myslisz chyba o Słowakach, Nepalczykach badz Ormianinach.
TeeS napisał(a):

To po prostu kwestia kasy, która w PL klubach jest coraz większa. Jeszcze niedawno wszyscy się łapali za głowę jak Żurawski miał zarabiać 220 tys euro. Teraz to już nie budzi zdziwienia.
Jeszcze trochę czasu - niech te pensje osiągną średnią wysokość 300 - 350 tys euro i będzie można zatrudniać przyzwoitych kopaczy którzy nie łapią się w mocniejszych klubach. Niestety na razie jesteśmy w takim okresie, że na całej sytuacji próbują korzystać nasze ligowe miernoty, które windują swoje oczekiwania co do zarobków, nie dając w zamian żadnej poprawy jakości w grze... A do tego czasu, trzeba zacisnąć zęby i próbować wyrywać resztki.
pozdrawiam
|
Oczywiscie, kwestia kasy, ale rowniez tego ze no jakby nie bylo, zaczynam inwestowac w ta infrastrukture i do tego Europ 2012, ktore mówi ze w Polsce jednak graja w tą pilke.
Na razie jestesmy dla pilki europejskiej, jakas tam biedna słaba liga polska, ale wlasnie dzieki wypozyczeniom/transferom zawodnikow "znanych" nasza liga nabiera prestizu i zwieksza poziom. Moze ze 5 lat, bedziemy w stanie kupic kogos z Lazio.
Wazne jest to ze wogole sie mówi o tym ze chłop, nawet jesli jest słaby, chce przejsc do Wisły. Kilka lat temu kto by przypuszczał ze w naszej lidze zagra Hiszpan. A teraz juz ich paru jest.
Liga sie najwidoczniej rozwija, wiadomo, etap rozwoju musi potrwac pare lat, ale wazne ze cos sie dzieje.