|
No tak bo Wisła to Barcelona wschodu przed, którą każdy się kłania w pas. Realizmu!!! Jesteśmy średnim europejskim klubem, który na domiar złego ma pustą kasę, należy cieszyć się, że ktoś poszedł po rozum do głowy, bo nasza obecna polityka transferowa (wypożyczenia i transferowanie dobrych graczy po zamknięciu okna na zachodzie) przynosi efekty. Kirm też czekał na ciekawszą ofertę z zagranicy ;-)
Ja się cieszę i czekam na konferencję!
|