Wyświetl pojedynczy post
rozan
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21562
Stary 26.02.2010, 13:17
No tak bo Wisła to Barcelona wschodu przed, którą każdy się kłania w pas. Realizmu!!! Jesteśmy średnim europejskim klubem, który na domiar złego ma pustą kasę, należy cieszyć się, że ktoś poszedł po rozum do głowy, bo nasza obecna polityka transferowa (wypożyczenia i transferowanie dobrych graczy po zamknięciu okna na zachodzie) przynosi efekty. Kirm też czekał na ciekawszą ofertę z zagranicy ;-)

Ja się cieszę i czekam na konferencję!
Odpowiedz cytując