Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21559
Stary 26.02.2010, 13:15
Maciuś, to jest takie samo jak rewia telentow na Florianskiej od 2 do 5 w nocy
Idziesz, bierzesz najbardziej nieprzytomną i wracasz. Takie polskie veni vidi vici.
13:30 prasówka, zobaczymy, moze jakies nowe info sie znajdzie np. o Agalim i Tristanie
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując