ciacho napisał(a):

|
Czy te wszędobylskie rury pod sufitem będą zakryte jakimś podwieszanym sufitem czy zostaną takie na wierzchu, ewentualnie obłożą jej jakimiś srebrnymi elementami widocznymi na zdjęciach z ostatniej galerii? Jak to wygląda w środku trybuny E?
|
Oczywiście że tak w końcu projekt naszego stadionu zakłada surowy wygląd w co wkomponują się odryte instalacje
Żartowałem
wojtala8 napisał(a):

|
Maszt oświetleniowy będzie stał tak jak widać na zdjęciu i nic bardziej nachylany nie będzie. Ale na tym maszcie każdy jupiter ma własną regulacje pod jakim kontem można go ustawić. I same jupitery będą ustawione bardziej poziomo tak żeby całe boisko oświetlić.
|
Rzeczywiście masz racje teraz spojrzałem na ten projekt który był kilka stron wcześniej
