Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7547
Stary 26.02.2010, 13:12
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Czy te wszędobylskie rury pod sufitem będą zakryte jakimś podwieszanym sufitem czy zostaną takie na wierzchu, ewentualnie obłożą jej jakimiś srebrnymi elementami widocznymi na zdjęciach z ostatniej galerii? Jak to wygląda w środku trybuny E?
Oczywiście że tak w końcu projekt naszego stadionu zakłada surowy wygląd w co wkomponują się odryte instalacje


Żartowałem


wojtala8 napisał(a):Wyświetl post
Maszt oświetleniowy będzie stał tak jak widać na zdjęciu i nic bardziej nachylany nie będzie. Ale na tym maszcie każdy jupiter ma własną regulacje pod jakim kontem można go ustawić. I same jupitery będą ustawione bardziej poziomo tak żeby całe boisko oświetlić.
Rzeczywiście masz racje teraz spojrzałem na ten projekt który był kilka stron wcześniej
Odpowiedz cytując