Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7541
Stary 26.02.2010, 12:59
Cytat:
a mam takie pytanie. Na ostatnim zdjęciu z oficjalnej http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ntowany/35540/ odnoszę wrażenie jakby robili coś w D. Wnioskuje to tym, że są te niebieskie wsporniki czy jak się to tam nazywa. Chyba, że się mylę Stadion powoli pnie się w górę i kto wie może faktycznie uda im się ukończyć go do lipca.
To jest wnetrze C. Rygle juz wczesniej malowali na wiec to na 1906% jest C
Odpowiedz cytując