Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7538
Stary 26.02.2010, 12:51
Fuks napisał(a):Wyświetl post
Myslalem ze te jupitery beda troche bardziej poziomo w kierunku murawy, a ten prawie pionowo do góry.. ciekawe..
Jupiter chyba będzie bardziej poziomo tylko trzeba najpierw odciąg do konstrukcji stalowej zamontować żeby się nie przekręcił
Odpowiedz cytując