Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Rafee
Member
Od: 06.2006
Offline
#
7537
26.02.2010, 12:49
ja tez tak właśnie myślałem... no ale cóż zaskoczyli nas..... mniejsza juz z tymi jupiterami wazne zeby calosc od srodka tak mniej wiecej wygladala
Rafee
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rafee
Znajdź inne posty napisane przez Rafee