Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
DIX1906
Junior Member
Od: 08.2009
Offline
#
7536
26.02.2010, 12:47
jest galeria z oficjalnej
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeria/zdjecia_z_budowy/Pierwszy_jupiter_zamontowany/
DIX1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DIX1906
Znajdź inne posty napisane przez DIX1906