O konferencjach live mozecie zapomniec

wlasnie dostalem takie info z gg

: "
[FONT='Tahoma']Proponujemy zorientować się w koszcie przeprowadzenia takiej relacji. Jest on zbyt duży, a chętnych do obejrzenia za mało "
koniec kropka ;p co do trnasferow...Wisla mnie juz nauczyla ze na kazde pogloski transferowe trzeba patrzec bardzo ostroznie i nie spodziewac sie wielkich konkretow, i tym razem nie bede myslal inaczej.
[/FONT]