Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21548
Stary 26.02.2010, 12:35
O konferencjach live mozecie zapomniec wlasnie dostalem takie info z gg : " [FONT='Tahoma']Proponujemy zorientować się w koszcie przeprowadzenia takiej relacji. Jest on zbyt duży, a chętnych do obejrzenia za mało " koniec kropka ;p co do trnasferow...Wisla mnie juz nauczyla ze na kazde pogloski transferowe trzeba patrzec bardzo ostroznie i nie spodziewac sie wielkich konkretow, i tym razem nie bede myslal inaczej.
[/FONT]
Odpowiedz cytując