Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21547
Stary 26.02.2010, 12:34
Ja Białońskiemu nie wierzę nawet gdy mówi dzień dobry. Dlatego Makinwy nie wyczekuję. Jest Hristov i Ba. W lidze damy radę.
Oczywiście Murzyn byłby świetnym grajkiem dla nas co już pisałem podjarany
..
Odpowiedz cytując