Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21539
Stary 26.02.2010, 12:13
palladynTS napisał(a):Wyświetl post
...panowie a mi się wydaje że Hristova to my klepnęli już....stąd też ta press conferency.
Zapowiada się miły piąteczek
Przed każdym meczem w Ekstraklasie jest organizowana przez Wisłę konferencja prasowa. A to czy zostanie na niej zaprezentowany ktoś nowy, czy nie - to się okaże już wkrótce - z pewnością byłby to miły akcent

Obaj zawodnicy "mają papiery na granie" w naszej marnej lidze. I dobrze, że kontynuowana jest polityka podbierania słabszych graczy z mocnych lig (Serie A) - dla nas tak jak ktoś zauważył - sufitem jest to, co dla innych jest tylko podłogą.

pozdrawiam
Odpowiedz cytując