palladynTS napisał(a):

...panowie a mi się wydaje że Hristova to my klepnęli już....stąd też ta press conferency.
Zapowiada się miły piąteczek
|
Zaczyna się liga, więc zaczynają się też przedmeczowe konferencje Skorży.
Mam nadzieję, że oprócz wypowiedzi o najbliższym meczu Wisełki zostaniemy poinformowani o podpisaniu transferu.