Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21536
Stary 26.02.2010, 12:09
jeśli wszystko pójdzie dobrze i wypożyczymy Makinwe (4 miesiące) i Hristova ( rok?) to za pół roku będzie duży problem... a mianowicie przyjdzie pora na wykupienie piłkarzy (o ile to jest w planach) Czyli Alvareza i Makinwe ( jeśli przyjdzie ). Jedynym wyjściem będzie sprzedaż Marcelo,albo Kirma bo wątpię żeby znalazł się kupca na Brozia za taką kasę jaką oczekuje Wisła :/
Odpowiedz cytując