Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
tupet
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
21531
26.02.2010, 12:00
Jak g.... weicie to poco piszecie poczekajcie troszke potem zestawiajcie skład i cykl treningowy
tupet
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tupet
Znajdź inne posty napisane przez tupet