Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21530
Stary 26.02.2010, 12:00
Po odejściu Ćwielonga zwolnił się etat na pozycji napastnika który wypełni teraz Bułgar , ale nie zapominajmy , że za Pepe dostaliśmy trochę grosza . Także odejście Cantoro odciążyło budżet płacowy więc nie widze problemu z kasą na jeszcze jednego napastnika tym bardziej , że są to wypożyczenia a nie transfery definitywne .No chyba , że znowu forsa pójdzie na łatanie rzekomej dziury budżetowej
Odpowiedz cytując