Gordian napisał(a):

Widziałem ostatnio dwa filmy:
1. Nostalgia Anioła: Film średnio mi się podobał. za dużo się podziewałem po opiniach. Gdyby wycięli wszystkie nudne sceny, w których główna bohaterka biega po polach i łąkach to film byłby całkiem w porządku.
|
Miałem to samo odczucie, strasznie nudne były te wszystkie "nierealne" sceny. Ogólnie film ma strasznie poryty klimat, chwyta za gardło bardzo ale też są momenty przekomiczne np. jazda autem do szpitala i sceny z tą ciotką/babcią (nie pamiętam). Strasznie smutny film.