Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21526
Stary 26.02.2010, 11:54
Przecież po pewne że przyjdzie tylko jeden napastnik. Nasza sytuacja finansowa raczej nie jest na tyle stabilna żeby zatrudnić dwóch napastników na takim poziomie nawet jeśli to są tylko wypożyczenia. Pensje tych zawodników na pewno nie zaliczają się do najniższych a biorąc pod uwagę to że jeden z nich z pewnością nie występowałby regularnie to takie rozwiązanie nie ma sensu.
Odpowiedz cytując