Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21525
Stary 26.02.2010, 11:53
dobra panowie bo zaraz zacznie sie płacz.

Chcielismy napastnika, nie napastników, wiec ja bede sie cieszyl jak przyjdzie napastnik. Wystarczy 1.
Jesli przyjdzie ich 2, i to wymienionych to bedzie super, ale koszulke Makinwy kupie dopiero wtedy gdy na oficjalnej stronie zobacze go w barwach.
gdyby to okazało sie prawda, to były chyba najwiekszy hit transferowy wszechczasów. Jakby nie było zawodnik z Lazio przyszedłby do Polski. Nie Hondurasu, Bośni, Słowacji a z mocnej ligi włoskiej, o ktorej polscy piłkarze mogą sobie pomarzyc.

to jest zwrot akcji :
Agent piłkarza twierdzi, że w ostatnich godzinach nic się w sprawie nie wydarzyło. Prawdopodobnie nie ma oficjalnej oferty od Wisły i że kierunek polski był bardziej życzeniem zawodnika.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując