Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21521
Stary 26.02.2010, 11:28
sqbi napisał(a):Wyświetl post
Swoją drogą zastanawiam się dlaczego nasza oficjalna strona nie prowadzi relacji live video z konferencji prasowych. Myślę, że szczególnie dziś zainteresowanie byłoby bardzo duże.
masz racje.
niestety jest kilka pomysłow o ktorych mozna powiedziec - "dlaczego tego nie robią"

jebana prezentacje druzyny chociazby mogli zrobic.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując