sqbi napisał(a):

|
Swoją drogą zastanawiam się dlaczego nasza oficjalna strona nie prowadzi relacji live video z konferencji prasowych. Myślę, że szczególnie dziś zainteresowanie byłoby bardzo duże.
|
masz racje.
niestety jest kilka pomysłow o ktorych mozna powiedziec - "dlaczego tego nie robią"
jebana prezentacje druzyny chociazby mogli zrobic.