Wyświetl pojedynczy post
sqbi
Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21520
Stary 26.02.2010, 11:23
Swoją drogą zastanawiam się dlaczego nasza oficjalna strona nie prowadzi relacji live video z konferencji prasowych. Myślę, że szczególnie dziś zainteresowanie byłoby bardzo duże.
Ostatnio edytowane przez sqbi : 26.02.2010 o godz. 12:07.
Odpowiedz cytując