Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
sqbi
Member
Od: 11.2002
Skąd: Olkusz
Offline
#
21520
26.02.2010, 11:23
Swoją drogą zastanawiam się dlaczego nasza oficjalna strona nie prowadzi relacji live video z konferencji prasowych. Myślę, że szczególnie dziś zainteresowanie byłoby bardzo duże.
Ostatnio edytowane przez sqbi : 26.02.2010 o godz. 12:07.
sqbi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sqbi
Odwiedź stronę domową użytkownika sqbi!
Znajdź inne posty napisane przez sqbi