|
Makinwa to jest napastnik. Napastnik przez duze N. Takiego gracza nam potrzeba, ale czy to nie jest sci-fi ?
Niby Alvarez przyszedł z serie A, no ale Makinwa to inna półka. Nie uwierze w nikogo dopoki nie bedzie w koszulce Wisły, ale za murzyna trzymam kciuki.
Czy to ten dzien dzis w którym rusza liga? Juz nie moge sie doczekac
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|