Wyświetl pojedynczy post
carlo
Junior Member
 
Od: 01.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21518
Stary 26.02.2010, 11:20
-Goral- napisał(a):Wyświetl post
el Nuero - kolejne zadanie dla Ciebie - z góry dzięki

http://www.lalaziosiamonoi.it/?actio...dnotizia=10715

Chyba jakiś zwrot akcji.
Agent piłkarza twierdzi, że w ostatnich godzinach nic się w sprawie nie wydarzyło. Prawdopodobnie nie ma oficjalnej oferty od Wisły i że kierunek polski był bardziej życzeniem zawodnika.
Odpowiedz cytując