Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
carlo
Junior Member
Od: 01.2004
Offline
#
21518
26.02.2010, 11:20
-Goral-
napisał(a):
el Nuero - kolejne zadanie dla Ciebie
- z góry dzięki
http://www.lalaziosiamonoi.it/?actio...dnotizia=10715
Chyba jakiś zwrot akcji.
Agent piłkarza twierdzi, że w ostatnich godzinach nic się w sprawie nie wydarzyło. Prawdopodobnie nie ma oficjalnej oferty od Wisły i że kierunek polski był bardziej życzeniem zawodnika.
carlo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do carlo
Znajdź inne posty napisane przez carlo