Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
wredny.bardzo
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
14603
26.02.2010, 11:02
Da się dojechać w godzinę z kawałkiem, tylko trzeba znać trasę, ja ostatnio się "trochę" pogubiłem
Towarzystwo Sportowe
wredny.bardzo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wredny.bardzo
Znajdź inne posty napisane przez wredny.bardzo