Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21508
Stary 26.02.2010, 10:39
felipe napisał(a):Wyświetl post
Coś mi sie wydaje, że dni Brożka są już policzone...
Ale minimum do końca sezonu pogra, więc tragedii nie ma. Może utrzymamy go na elm. LM to byłby już max.

Chciałbym jeszcze wrócić do jednej sprawy związanej z liga włoską. Otóż razem z Alvarezem mieliśmy wypozyczyć Stuaniego. Ten Urugwajczyk nie miał nawet połowy doświadczenia Makinwy z Serie A. Mało grał i mało strzelał. Ostatecznie poszedł na wypożyczenie do 2 ligi hiszpańskiej, do Albacete i jest tam wyrózniajacym się zawodnikiem. Zdobył 11 bramek, czyli radzi sobie lepiej niż Franek , kiedy grał w Elche. Dlatego warto wziąć pod uwagę, że ci, co już są we Włoszech, Hiszpanii, Anglii są prześwietleni na wylot i muszą coś w sobie mieć, że się tam w ogóle dostali. To tyle przemyśleń
Ostatnio edytowane przez tofik : 26.02.2010 o godz. 10:47.
..
Odpowiedz cytując