felipe napisał(a):

|
Coś mi sie wydaje, że dni Brożka są już policzone...
|
Ale minimum do końca sezonu pogra, więc tragedii nie ma. Może utrzymamy go na elm. LM to byłby już max.
Chciałbym jeszcze wrócić do jednej sprawy związanej z liga włoską. Otóż razem z Alvarezem mieliśmy wypozyczyć Stuaniego. Ten Urugwajczyk nie miał nawet połowy doświadczenia Makinwy z Serie A. Mało grał i mało strzelał. Ostatecznie poszedł na wypożyczenie do 2 ligi hiszpańskiej, do Albacete i jest tam wyrózniajacym się zawodnikiem. Zdobył 11 bramek, czyli radzi sobie lepiej niż Franek , kiedy grał w Elche. Dlatego warto wziąć pod uwagę, że ci, co już są we Włoszech, Hiszpanii, Anglii są prześwietleni na wylot i muszą coś w sobie mieć, że się tam w ogóle dostali. To tyle przemyśleń
