Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21501
Stary 26.02.2010, 10:21
O to właśnie mi chodzi... tam sa inne wytyczne, u nas inne... tam może być co najwyżej rezerwowym a u nas grać pierwsze skrzypce, nie tyle co u nas co w całej lidze..
Odpowiedz cytując