Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21499
Stary 26.02.2010, 10:20
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
Wezcie tylko poprawkę że gra w Lazio i wiadomo że oceny mogą nie być za wysokie... ale na Wisłę i Polską ligę zapewne byłby strzałem w dychę...

co do nazywania go małpą to bym się nie przejmował.. wiadomo jaki mają stosunek do nich i Żydów.. choćby był dobry to nie będą go widzieć w klubie i koniec kropka
A ja jak mantrę będę powtarzał na rozpalone i nie wiadomo kogo oczekujące głowy. Alvarez nie łapał się do Regginy,kim jest u nas? Astiz nie łapał się do Osasuny,kim jest dla Legii? Uche kopał się w rezerwach Espanyolu, jaką wartość sportową dla nas przedstawiał? Wy się cieszcie,że może gość do nas przyjść a nie wybrzydzajcie. Prawdopodobnie będzie mega wzmocnieniem. A to,że nie przeszedł cyklu z Wisłą to tylko działa na jego korzyść. Świeży, przygotowany we Włoszech do gry,z takim bagażem doświadczeń w Serie A. Czego Wy więcej chcecie?
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując