Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7529
Stary 26.02.2010, 10:18
Jak na razie taka kamera może być jedynie na Koronie i w Lubinie. Następnie w podobnym momencie oddane zostaną stadiony nasz, Lecha i Legii. Więc i tam się pojawi pająk. W sumie fajnie. Szczególnie zajebiście to wygląda gdy strzelany jest karny.
..
Odpowiedz cytując