Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Magic19
Member
Od: 05.2007
Offline
#
21497
26.02.2010, 10:17
mam pytanie, czy jeśli dzisiaj podpiszemy kontrakt z Hristovem to będzie on mógł zagrać już z Bełchatowem czy raczej nie? Będziemy musieli czekać na jakieś pozwolenie na grę itp?
Magic19
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Magic19
Znajdź inne posty napisane przez Magic19