Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21491
Stary 26.02.2010, 10:05. Apeniński łącznik informuje...
Tak na szybko o "włoskim" Nigeryjczyku, który może do nas przyjść:
Jeśli informacje o nim podają tylko serwisy ogólnosportowe, można przyjąć do jako zwykłe dziennikarskie dywagacje z tuttumercatoweb albo calcionews24. Jeśli jednak strona o klubie (Lazio - cittaceleste.it) - podaje wiadomość o Makinwa jako 1 z pięciu głównych newsów poranka, można podejść do tego poważniej. Oto co piszą Włosi (dosłownie):

Cytat:
E in campo, ieri, c’era anche Makinwa, forse per l’ultima volta: è vicino ad accasarsi al Wisla Cracovia. L’operazione dovrà essere chiusa entro domani, quando terminerà la sessione di mercato in Polonia.
czyli: Wczoraj na boisku był także Makinwa, być może po raz ostatni: jest bliski związania się z Wisłą Kraków. Operacja transferowa musi zostać przeprowadzona do jutra włącznie, kiedy kończy się okienko transferowe w Polsce.

Jak widać, włoski serwis nie wyklucza żadnej możliwości. Jeśli jednak, na dzień przed starciem ligowym z Fiorentiną, Włosi negocjują "opylenie" zawodnika do Polski, to moim zdaniem sprawy są dosyć zaawansowane. Inaczej nie byłoby to działanie logiczne.

jova - dziwisz się? Nie tak dawno fani (a raczej radykalne skrzydło, wiązane z partią faszystowską), podniosło alarm, że "nie chcą Żydów w Lazio" (chodziło o sprawę pozyskania do Lazio młodego gracza reprezentacji Izraela). Makinwę nazywają największym rozczarowaniem w całej historii klubu i śmieją się, że uefa powinna pozwolić Nigeryjczykowi grać rękami ;-) Ogólnie cieszą się, jeśli się go pozbędą.
Powód: Aktualizacja
Ostatnio edytowane przez el Nuero : 26.02.2010 o godz. 10:16.
Odpowiedz cytując