Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21489
Stary 26.02.2010, 10:02
Ja jestem zdania że taki Makinwa dla klubu z polskiej ligi to skarb. Wy chyba czasem zapominacie jaki poziom jest w Polsce (wszystko przez te 3 miesięczne przerwy w rozgrywkach. Jest za duzo czasu na myslenie i fantazjowanie). Potem przychodzi liga i każdy widzi czym tak naprawdę jest polska piłka.

Podobnie jak (oczywiście zachowując skalę) Cisse, którego nie chcieli już nigdzie, w Anglii czy Francji a w lidze greckiej jest mega gwiazdą...
Odpowiedz cytując